Main menu

ПОВЕРТАЙТЕСЬ ЖИВИМИ !

Ніким не оголошена війна, що зараз триває на східних українських теренах, перевернула з ніг на голову життя мільйонів людей – тих, хто втратив рідну домівку, сім'ю, спокійний сон, надію на майбутнє. Не мають спокою і воїни, котрі захищають територію нашої держави від проникнення ворога вглиб країни. Цим людям надзвичайно важко, особливо у ці холодні зимово-весняні дні, коли ворог, незважаючи на всілякі політичні домовленості, робить свою чорну справу, ігноруючи їх.
Нашим героям потрібна постійна підтримка з боку держави, народу, який вони захищають. Добре, що є такі люди, які своєю діяльністю допомагають не тільки словом, а і ділом, це - волонтери. Завдяки їхній роботі всі бажаючі можуть у свій спосіб долучитися до підтримки захисників. Так, учні 8-А класу СЗОШ І-ІІІ ступенів смт Залізці, передали в зону АТО прапор. На цьому жовто-блакитному полотні кожен написав побажання. Наскільки щирими були слова дітей! Тут і вірші, і прості слова вдячності, але суть їх така: - «Тримайтесь!», «Бажаємо здоров'я!», «Повертайтесь живими!».

Ми вдячні волонтерам  в особі Уляни Білик та іншим хорошим людям, які роблять важливу справу – доставляють  на передову необхідні продукти, одяг, а також вісточки від рідних, подарунки, обереги від людей, кому не байдужа доля тих, хто сьогодні опинився в окопах. Як було приємно почути дітям, що їх привітання, побажання та лист від класу читали на передовій. Ще більше втіхи було, коли 8-класники тримали  в руках прапор, який військові передали з війни. Дякуємо! Низький уклін! Чекаємо у стінах нашої школи! Повертайтесь живими !

 

 

Гринтус Н.М. - класний керівник 8-А класу