Main menu

Людина починається з добра

У наш непростий час людство задихається у жалюгідній атмосфері зла, агресії, ненависті. Треба зробити крок боротьби проти цих ганебних явищ суспільства. Творити добро, проявляти милосердя, бути ввічливим, любити усіх і усе, що нас оточує, – це так просто. Але…? Чому довкола стільки зла? Чому діти такі жорстокі? Адже вони мають все: комп’ютери, мобільні телефони, музичні центри, різноманітні ігри. Одним словом – механізми. А душа, що там діється? Де шукати порятунку? 
Учні 7-Б класу підготували виховний захід під гаслом «Людина починається з добра». Тема дійства особливо актуальна в часі Великоднього посту. Діти звернули увагу присутніх на проблеми милосердя, доброти, чуйності, співпереживання, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі й біді.
Емоційно і зворушливо звучали слова учнів про людей з особливими потребами, про кинутих матерів, літніх людей та дітей-сиріт. Присутні з сльозами на очах слухали вірші «Мати-зозуля», «Якщо ти нарікаєш на життя», «Що ж то за доля такая…». Хвилюючим моментом виступу стала танцювальна композиція з свічками «Коли на волю проситься сльоза» у виконанні дівчат. Майстерно зіграна сценка «Бабуся і онук» підтвердила реалії нашого сьогодення. Щиро і зворушливо лунали пісні  «Людина починається з добра», «А ми бажаєм вам...», «Мам…» (Скрябін).
Нехай ніколи не зачерствіє серце людини! Доброта – найбільша цінність нашого життя, котра по краплиночці виховується змалечку.

Оксана Цвігун,
класний керівник 7-Б класу