Main menu

Продовжуємо вчитися, аби вчити краще

21 – 22 квітня у Львові проходив освітній Фест «Вчителі майбутнього». Учасники з’їхалися з 10 областей України та Польщі   (понад 700 учасників). Настрій такий, як і погода на FESTrepublic – сонячний і багатообіцяючий.

Рок-стар фесту – Павло Хобзей, заступник міністра освіти, та модератор Юрко Назарук провели прес-інтерв’ю «10 відвертих запитань до МОН». 

На теплі освітянські балачки за кавою завітали голова ЛОДА Олег Синютка та Андрій Садовий. З ними освітяни мали змогу поспілкуватися у неформальній атмосфері. Зачепили болючу тему поваги до професії вчителя. 

Позитивні враження від нових знайомств, приємне спілкування з чудовими спікерами ГО «Освіторія», цікаві лекції, презентації та майстерки не залишили нікого байдужими. Хотілося побувати одночасно всюди, але приходилося вибирати.

Нам, вчителям, потрібен такий ковток свіжого повітря, продовжувати вчитися, аби краще вчити, швидко реагувати на виклики часу, бути мобільними, володіти навичками тайм менеджменту, вмінням налагоджувати партнерські стосунки. 

  

  

Козла Н.М., Ковбасник О.В. - вчителі початкових класів, учасники освітнього FESTLokal «Вчителі майбутнього».