Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/h10u74/web/spschool.zaliztsi.te.ua/templates/meet_gavern/lib/menu/GKBase.class.php on line 114

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/h10u74/web/spschool.zaliztsi.te.ua/templates/meet_gavern/lib/menu/GKHandheld.php on line 76
СЗОШ I-III ст. смт Залізці — "Новорічні теревені" у 4-А класі
Main menu

"Новорічні теревені" у 4-А класі

Новорічне свято – дійство казкове. То ж не дивно, що діти у цей день так люблять перевтілюватися у різних персонажів. Обираючи образ до душі, вони можуть приміряти на себе найрізноманітніші ролі.
Креативно підійшли цьогоріч мої 4-А-класники до підготовки та святкування новорічного дійства. Сама назва свята «Новорічні теревені» була для запрошених гостей цікавою та незвичайною.
Ми побували у царстві Білосніжки й гномів, привітно зустрів нас африканський вождь племені Шао Бао. Милувалися запальними танцями Баби Яги і чортика. А чарівна новорічна ніч з Старим та Новим роком побажали усім здоров’я, добра, достатку, миру.
На завершення дійства діти привітали гостей, усіх присутніх різдвяними віншуваннями та колядками.
Свято у класі закінчилося, а свято у душі кожного триває.
Новий рік спішить на Україну
Хай дарує всім добро і силу.
Хай колядки линуть в кожній хаті,
щоб здорові всі були й багаті.

 

Козла Н.М. - класний керівник 4-А класу