Main menu

Новий рік мандрує – дітям радість дарує

Новий рік – найвеселіше, найрадісніше, найулюбленіше свято. Його з нетерпінням чекають як дорослі, так і діти, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і загадувати бажання. Учні 2 класу СЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням іноземних мов смт. Залізці з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та, звичайно ж, веселим хороводом.
Напередодні канікул у школі відбулося святкування Нового року. Під керівництвом класного керівника Пінчук Г.Б. діти разом із батьками та гостями поринули у чарівний, казковий світ, де дива трапляються щосекунди. Присутніх вітали  чарівні зірочки, лісові звірята, красуня Зима та весела Бабуся-Ягуся. На сцені кружляли у танку дівчатка-сніжинки, звучали пісні про зиму, різдвяні колядки. Під час свята дітки отримали солодкі та пізнавальні подаруночки від Діда Мороза та Снігуроньки.
Захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій дітям та глядачам. Учні отримали багато задоволення та незабутніх вражень, показали свої таланти під час виступів.

А.В. Нагорна - заступник директора з ВР