Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/h10u74/web/spschool.zaliztsi.te.ua/templates/meet_gavern/lib/menu/GKBase.class.php on line 114

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/h10u74/web/spschool.zaliztsi.te.ua/templates/meet_gavern/lib/menu/GKHandheld.php on line 76
СЗОШ I-III ст. смт Залізці — До наступного літа "Поліглоте"!
Main menu

До наступного літа "Поліглоте"!

Завершив свою роботу мовний табір «Залозецький поліглот». Учасники отримали нові знання і незабутні враження. В останній тиждень учні працювали над створенням і презентацією мистецьких проектів. Також кемпери з цікавістю переглядали відеоматеріал «Culture», обговорювали культури світу. Далі був проведений квест «Do it quicker». Команда переможців поділилася виграними  смаколиками з іншими учнями. Школярі переглядали фільм «Чорнобиль», ділилися думками про вплив техногенних катастроф на здоров'я та життя людства.
В день волонтера діти взяли участь у благоустрою пришкільної території, розповіли про своє бачення безкорисливої допомоги ближнім і суспільству в цілому.
В останній день школярі обмінювалися враженнями про роботу табору, висловлювали сподівання та побажання на наступний рік. Кожен кемпер отримав на згадку сертифікат за участь у літньому оздоровчому таборі.

Оксана Зубрик, заступник директора з навчально-виховної роботи