Main menu

Обнадійливий старт у військово-патріотичних іграх

9-12 червня 2015 р. у таборі «Миротворець» під м. Теребовлею відбулись обласні етапи дитячо-юнацьких військово-патріотичних ігор «Джура» і «Сокіл». Зборівський район вперше у своїй історії представляли загони «Залозецька Січ» і «Залозецькі соколи» СЗОШ смт Залізців. Вихованці вчителів Дереха Я.В. і Мислика Б.А. проявили добру підготовку, наполегливість у боротьбі з суперниками та волю до перемоги.
Старша група по програмі гри «Сокіл» здобула III місце у загальному заліку з 18 команд, які представляли райони і м. Тернопіль. Юні «соколи» нагороджені також за II місце з виду «тактична підготовка». В особистому заліку другі місця вибороли у стрільбі з пневматичної гвинтівки Луцик Марія і Олійник Олег.


Шквалом оплесків і вигуками «браво!» глядачі оцінили презентацію – музично-хореографічну композицію команди «Залозецькі соколи» з музичним супроводом учня 10 класу Локтя Олександра. Свій виступ «соколята» присвятили воїнам АТО. У складі «бронзових» призерів змагались крім згаданих учнів Бегун Василь і Паншин Олександр (9 клас), Войтюк Тетяна, Ногас Аліна, Беркита Ігор, Забара Сергій, Хоміцький Богдан (10 клас).


Більш успішно змагалась молодша група по програмі гри «Джура». Козачата здобули I місця з виду «смуга перешкод» і «рятівник», II місця у тереновій грі і конкурсі «топографічна підготовка», III місце – з виду «пластун». Справжнім лідером в команді була учениця 7 класу Дуда Анастасія. Однак певні недоречності у положенні про проведення даних ігор не дозволила залозецьким «джурам» стати переможцями – лише 4 місце у загальному заліку.
Школярі висловлюють вдячність за допомогу у підготовці до змагань шкільній медсестрі Бревус Г.О., вчителям Нагорній А.В., Мислик О.В., Шаркевич Л.Р., Батюх І.І..