Main menu

Заслужена перемога залозецьких юних геологів

18-20 червня в с. Млиниська Теребовлянського району відбулись ювілейні XXX обласні геолого-географічні змагання учнівської молоді Тернопілля. Від команди СЗОШ I-III ст. смт Залізців, 3-кратних переможців даних змагань останніх років ми чекали лише перемоги. І вони її переконливо здобули, перемігши своїх традиційних конкурентів з Кременецького і Бережанського районів за явною перевагою.

                                                                                      
Юні геологи вибороли перші місця з видів «радіометричні дослідження», «підйом геологічної карти», «площинна і маршрутна топографічна зйомка», другі місця – з виду «геологічний маршрут» і «гідрологічні дослідження», друге місце у конкурсі «Шоу по-туристськи».
У складі команди боролись і перемагали Беркита Ігор, Локоть Олександр, Рава Ірина – 10 клас, Барська Юлія, Бегун Василь, Владика Ігор, Гринтус Марія – 9 клас, Свідер Віктор, Стойкевич Степан – 8 клас, Бородюх Юрій – 7 клас.
Завдяки самовідданій і творчій праці вчителя географії, заступника директора з НВР Макара Г.Є. команда залозецьких юних геологів зміцнила свої лідерські позиції в області і не збирається поступатися ними у майбутньому.

 

Директор школи Ярослав Нечай