Main menu

Незабутнє свято

У вчителів  та учнів СЗОШ І-ІІІ ст. смт Залізці  залишились незабутні враження від святкування  Дня працівників освіти. Приємним  сюрпризом  напередодні свята  стала перемога  вихованців Михайла  Забитівського  у районному  фіналі  ХХ  Спортивних ігор  учнівської  молоді  Зборівщини  з  футболу. А в п’ятницю  впродовж навчального  дня  вчителів вітали  букетами квітів і щирими словами подяки їхні вихованці.
Цей  день  став особливим  в історії  навчального закладу. Всі уроки у 1-9 класах за власною ініціативою  проводили  учні  10-х класів. Зрозуміло – під ненав’язливим  контролем  з боку  дирекції  школи та вчителів.Ось  враження   юних  педагогів та їх учнів:
Флінта Христина (10-Б кл.). «Цього  року десятикласники  вирішили  зробити  нашим наставникам  справжнє свято – ми на  день стали  вчителями. Готувались до уроків, як справжні вчителі, писали конспекти, шукали додаткову інформацію, хотіли стати  хоч трішки  подібними на наших  дорогих вчителів» .

   


Григус Тетяна (10-Б кл.). «Я зрозуміла , що це дуже відповідальна професія. Потрібно , перш за все , стати для учнів другом. Діти на уроках були дуже привітні, доброзичливі, щирі , балакучі. Ці враження  в мене залишаться ще надовго».
Житинський  Василь (10-А кл.). «Нагода бути вчителем - для мене цікава практика. Місцями було важкувато, але  в цілому мої уроки пройшли добре. Це був хороший привід  відчути себе у ролі вчителя  і змінити своє ставлення до них».
Цвігун Наталія (5-Б кл.). «У п’ятницю, 2 жовтня був мій найкращий день. Мої враження просто фантастичні. Мені дуже сподобалися наші тимчасові вчителі. Надіюся, наш клас їм також сподобався. Я дуже хочу,  щоб цей день повторився знову».
Зарванська Надія (6-Б кл.) «Мої однокласники із захопленням спостерігали за поведінкою своїх нових наставників та уважно слухали пояснення нового матеріалу. В мене є бажання провести такий урок у молодших класах. Нехай така традиція  завжди існує  в нашій школі».
На завершення  дня  випускники 11-х класів  для вчителів  та гостей – педагогів-пенсіонерів  підготували цікаву  концертно-розважальну програму.

   
                                                                           

 

Ярослав Нечай, директор  школи.