Main menu

В ЄДНОСТІ НАША СИЛА

Триває війна … Військові, добровольці, волонтери, жертвуючи життям, здоров’ям,  другий рік захищають наше мирне життя, право на існування  нашої держави. Більше тисячі жінок несе смертельно небезпечну службу  в зоні АТО медпрацівниками, снайперами, розвідниками. Жоден чоловік – справжній воїн, у  присутності жінки не покине   поле бою, тому що честь для нього  вище  можливого поранення  чи навіть смерті.
Те, що  в  нас  є дівчата,  гідні поваги  і захоплення однокласників, показало святкування Дня Збройних сил України  в СЗОШ І-ІІІ ступенів смт Залізці. За  ініціативи  самих  школярок  було проведено змагання  з військово-прикладних видів, у яких взяли участь  команди дівчат з 9, 10 і 11-х класів. Юнаки  цього  разу  лише  вболівали  та  підтримували своїх однокласниць. Програма  змагань, поєднана  з художньо-показовими виступами, включала  стрільбу  з пневматичної гвинтівки, одягання  протигаза, медико-санітарної підготовки, кидання  м’ячика  в ціль, перетягування  линви. Боротьба  між командами  юнок була  напружена, цікава  та емоційна. Адже  в  складі  команд  були  неодноразові  переможці  і призери обласного фестивалю «Козацький гарт» , військово-патріотичних  ігор «Сокіл»  і «Джура» . Щовиду  мінялися  переможці. У кінцевому  підсумку  перше місце  вибороли  дівчата  9 класу, на другому місці  - команда 10-х , третьому – 11-х класів.
Однак  переможених  не було. Всі  учасниці  були  нагороджені  оплесками численних вболівальників  і солодкими призами від дирекції  школи. Свято  вдалося завдяки добрій  підготовці  школярок  вчителями «Захисту Вітчизни» Ярославом Дерехом і Ганною Бревус, фізичної культури  Богданом Мисликом.

       

 

       

 

   

 


                                                                                                                                                                                     Ярослав Нечай, директор школи.