Main menu

Ми серед кращих

2-3 березня  ц.р. юридичний факультет Тернопільського національного економічного університету проводив перший відкритий Західноукраїнський інтелектуальний турнір «Natus vincere» на кубок ректора. У  турнірі взяли участь найрозумніші, найерудованіші вихованці загальноосвітніх шкіл, гімназій, правничих коледжів західної України та діти з міста Волноваха.
Учасниками даного турніру були і юні інтелектуали СЗОШ І-ІІІ ст. смт Залізці.  У роботі двох секцій- правовій та історико-філологічній брали участь одинадцятикласники  Барська Юлія, Ватрас Дмитро, Владика Ігор,Тихонька Анастасія, Гринтус Марія, Флінта Христина, учні 10 класу Стойкевич Степан, Свідер Віктор і  9-х класів Дуда Анастасія та Бородюх Юрій.  Перший день розпочався дебатами. У цих змаганнях команда нашої школи «Діти індиго» посіла друге місце, відстаючи лише на один бал від першого, а команда правової секції «Dura Lex, Sed lex» (закон суворий, але це є закон) – третє, поступившись тільки 0.3 бала першому.  У другий день проходили інтелектуальні ігри, в яких наші капітани Флінта Христина і Стойкевич Степан здобули другі місця.  Диплом першого ступеня у номінації  «Українознавець року» виборола команда «Діти індиго», учасники  якої одержали сертифікати на відвідання  аквапарку «Алігатор».
Спонсори турніру подбали про нагородження учасників цінними призами і подарунками. Так, у номінації «За ерудованість та експресивність обстоювання командних позицій» народним депутатом Т. Юриком була нагороджена грамотами і призами  команда наших правознавців у складі: Барська Юлія, Бородюх Юрій, Ватрас  Дмитро, Стойкевич Степан, Тихонька  Анастасія. За конкурс «Кращий ерудит» Флінта Христина була нагороджена планшетом. Також нагороди отримали Дуда Анастасія і Свідер Віктор.                                                     
Учні нашої школи, а також кращі учасники інших навчальних закладів отримали рекомендації на  вступ у ТНЕУ на юридичний факультет .                

 

 

Макар Г.Є., заступник директора з НВР