Main menu

«І чужому научайтесь, …»

У нашій школі стало вже традицією у березні проводити тиждень іноземних мов. Тиждень з 20 по 24 березня пройшов надзвичайно цікаво, змістовно та з великою користю для учнів. Всі школярі були задіяні  та хотіли показати свої знання з англійської та німецької мов.
Понеділок розпочався з екскурсії Німеччиною, яку провів Нечай О.Я. для учнів 7 -8 класів з використанням відеоматеріалу під назвою «З висоти пташиного польоту» на мультимедійній дошці. Учні мали змогу насолодитися пейзажами, перенестися, хоча б на короткий час, у німецькомовне середовище. Чудова вимова диктора створювала відповідну атмосферу.
У вівторок слухачі секції  «Англійська мова» Малої академії наук під керівництвом Процик Г.М. підготували КВК «I am mister know-all».  Дві команди «Dreamers» та «Warriors of  Knowledge» показали свої знання з англійської мови у різних видах змагань. Особливо цікаво пройшли конкурси капітанів та вболівальників. Під бурхливі аплодисменти наші дівчата виконували пісні на англійській мові.
В середу учні 11 класів під керівництвом Процик Г.М. та Тихонької О.Я. підготували презентацію на німецькій мові на тему «Подорожуємо містами Німеччини». Учні продемонстрували високий рівень володіння мовою.
Четвер ми присвятили прапорам німецькомовних країн. 5, 6, 7 класи були одягнені в кольори прапора Німеччини, а потім організували флешмоб. 8-10 класи готували прапори Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейну.
Завершили наш дивовижний тиждень найменші учні. Борисенко С.М. підготувала з учнями 2 та 4 класу на англійській мові вікторину «Найрозумніший». Шестеро учнів демонстрували свої граматичні та лексичні навики володіння мовою. До участі в заході були залучені і вболівальники.
Директор школи Нечай Я.В. подякував учням та вчителям за цікаво підготований та проведений тиждень.

  

 

 

Зубрик О.З., заступник директора школи з НВР