Main menu

«Борітеся – поборете, нам Бог помагає!»

Таким було гасло команд нашої школи, які представляли Залозецьку ОТГ на обласному етапі дитячо-юнацьких військово-патріотичних ігор «Сокіл» і «Джура», що відбулися 12 -16 червня ц.р. у Шумському районі. Змагання зібрали по 22 команди з районів, міст  та ОТГ Тернопільщини. Ігри «Сокіл» і «Джура» вимагають від учнів володіння на високому рівні навиками та уміннями з початкової військової підготовки, грунтовними знаннями з історії рідного краю та надання первинної медичної допомоги, відмінної фізичної підготовки, кмітливості та взаємодопомоги при проходженні етапів змагань. Боротьба за призові місця була настільки напруженою, що призери ігор визначились лише після останнього виду змагань.
Як і минулого року переможцями стали команди Зборівського району. У грі «Сокіл» перемогла команда Зборівської зош І-ІІІ ст. №1. Відставши лише на один бал, друге місце посіла команда «Залозецькі соколи». Наші соколята перемогли у стрільбі з пневматичної гвинтівки, подоланні смуги перешкод, конкурсній програмі, зайняли друге місце у виді «Рятівник».
Команда залозецьких джур другий рік поспіль стала переможцем обласних ігор, випередивши команду Тернопільського району на п’ять балів. В окремих видах вони стали переможцями у конкурсній програмі (квест, топографія, таборування), посіли друге місце у подоланні смуги перешкод і третє – у перетягуванні канату.
Фундаментом перемог залозецьких школярів є напружена праця та високий професіоналізм їх наставників: вчителя «Захисту Вітчизни» Я.В. Дереха, вчителя фізичної культури Б.А. Мислика, шкільної медсестри Г.О. Бревус, вчителів історії Гринтус Н.М., Нагорної А.В., завідувача шкільної бібліотеки О.В. Мислик.

 

 

Директор школи Я.В. Нечай