Main menu

Дзвенить для нас дзвінок останній…

Сьогодні він дзвенить не на шкільному подвір’ї, а у час карантину по-особливому для кожного з нас.
Час на карантині допоміг нам стати більш самостійними, освоїти дистанційне навчання, проявити знання навіть кращі ніж при відвідуванні школи, навчив нас розподіляти час. Допоміг нам стати справжніми перед нашими рідними, друзями, перед самим собою…
Щось змінилося наприкінці зими. Щось зламалось у просторі, щось змінилось...
Саме відстань, неможливість торкнутись руки й попрощатись із тим, хто виходить із дому, саме наша самотність, саме вона запам’ятається з цього часу.
Запам’ятались нам  і ви, наші випускники…
Ми дякуємо вам за творчий підхід у дистанційному навчанні та активну життєву позицію. Від усієї душі бажаємо міцного здоров’я. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде дорога у самостійне життя, встелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаємо вам досягти впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети, стати гідними громадянами нашої держави. А всім школярам - гарного відпочинку та яскравих вражень.
Сердечно дякуємо  вчителям за невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість, дистанційне навчання та співпрацю в онлайн, за вашу самовідданість, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям у вайбер, скайп, за вічний неспокій, коли учні надсилали вам домашні завдання о 21 годині. Бажаємо вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичимо, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!
Карантин не тільки змінив наше життя, а й  відкрив простір для втілення нових ідей. Будьмо оптимістами та життєлюбами, щоб завершення 2019-2020 навчального року ми всі дружно відсвяткували у нашому храмі науки  першого вересня одночасно з початком нового навчального року.

Адміністрація школи